Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności


 
 

Pioneer Wzrostu i Dochodu Mix 40 FIO

Warszawa, 19.11.2010

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 listopada 2010 r. dotychczasowym Uczestnikom subfunduszu Pioneer Wzrostu i Dochodu Mix 40 zostały przydzielone odpowiadające wartością jednostki uczestnictwa subfunduszu Pioneer Stabilnego Wzrostu i stali się oni tym samym Uczestnikami subfunduszu Pioneer Stabilnego Wzrostu. Szczegółowe informacje o połączeniu dostępne są na stronie - Informacja o zamiarze połączenia subfunduszu Pioneer Stabilnego Wzrostu z subfunduszem Pioneer Wzrostu i Dochodu Mix 40, subfunduszu Pioneer Zrównoważony z subfunduszem Pioneer Wzrostu Mix 60 oraz subfunduszu Pioneer Obligacji Plus z subfunduszem Pioneer Obligacji, wydzielonych w ramach Pioneer Funduszu Inwestycyjnego Otwartego.

Prospekt informacyjny i statut Pioneer FIO zawierający postanowienia dotyczące subfunduszu przejmującego - Pioneer Stabilnego Wzrostu - dostępny jest na stronie Pioneer FIO.


 
Zobacz również
Przydatne programy do pobrania: Adobe Reader  |  Java Sun

© 2019 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.