Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności


 
 

Laur Klienta 2019 dla Pekao TFI


Warszawa, 12 lutego 2019 r.

Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych zajęło I miejsce
w XV edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności
"Laur Klienta 2019" w kategorii „Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych”.

Badanie zostało przeprowadzone telefonicznie i internetowo w okresie wrzesień – listopad 2018 r. Pekao TFI uzyskało najwięcej głosów w swojej kategorii.

Przyznane wyróżnienie jest dla nas niezwykle cenne – podkreśla Adam Jenkins, prezes zarządu Pekao TFI S.A. – potwierdza ono, że jakość świadczonych przez nas usług znajduje ciągłe uznanie wśród naszych obecnych i przyszłych klientów.

Laur Klienta 2019


Towarzystwo od wielu lat tworzy rozwiązania, które zaspokajają potrzeby inwestycyjne klientów. Systematycznie dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się warunków rynkowych i preferencji oszczędzających.

W finansach doświadczenie powinno bazować na długoterminowej współpracy – podkreśla Adam Jenkins, prezes Pekao TFI S.A. – W naszym działaniu koncentrujemy się na budowaniu wieloletniej relacji z inwestorami, na zrozumieniu ich potrzeb i celów. Tworzymy fundusze inwestycyjne i programy oszczędnościowe, dzięki którym mogą łatwiej je realizować.

Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego wynikiem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. To wyróżnienie przyznawane przez klientów, które potwierdza, że mają oni zaufanie do rozwiązań i usług oferowanych przez Pekao TFI.

Zobacz ofertę funduszy inwestycyjnych Pekao TFI


***

Kontakt dla mediów:
Agata Stępniewska
tel. kom.: 669 450 156 tel.: 22 640 41 11
e-mail: agata.stepniewska@pekaotfi.pl


Pekao TFI S.A. jest najstarszym Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych w Polsce. Jedynym akcjonariuszem Pekao TFI S.A. jest spółka Pekao Investment Management S.A. Właścicielem Pekao Investment Management S.A jest Bank Pekao S.A.


 
Zobacz również
Przydatne programy do pobrania: Adobe Reader  |  Java Sun

© 2019 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.